Příprava občerstvení na česko-německý den v Selbu 17. 6. 2023

Předmět: [ZSsbory] Příprava občerstvení na česko-německý den v Selbu 17. 6. 2023
Od: "Martin T. Zikmund"
Datum: 09. 05. 23 12.52
Milí bratři a sestry,

blíží se náš česko-německý sborový den v Selbu v sobotu 17. června. Je určen pro všechny generace.

Bude oboujazyčný. Naši němečtí partneři coby organizátoři vyvíjejí velkou snahu. Až nás to zahanbuje.

Zde – viz níže – je odkaz/tabulka, kde se můžete napsat, kdo přiveze nějaké buchty, zákusky, či slané pečivo.

Prosím, nikoli dorty nebo krémové zákusky, které se rychle kazí. Děkujeme. Prosím, napište se do té tabulky a hlavně přijeďte. Bude-li z každého sboru aspoň jedno auto v Selbu, bude to fajn.

Děkuji Vám a srdečně Vás všechny zdravím!

Martin T. Zikmund
evangelický farář v Karlových Varech a Chodově
senior západočeského seniorátu ČCE
Zahradní 33, Karlovy Vary, 360 01

Liebe Schwestern und Brüder,

für den Gemeindetag im Jochen-Klepper-Haus am 17. Juni sind wir auf Kuchenspenden (keine Torten) angewiesen. Man kann sich ganz einfach melden, wenn man einen Kuchen backen und am 17. Juni mitbringen möchte. Dazu einfach den untenstehenden Link anklicken.

Bitte leitet diese Mail an Gemeindegruppen oder Einzelpersonen weiter, die am Gemeindetag teilnehmen möchten. Natürlich ist es auch möglich, die Kuchen pro Gemeinde gesammelt über das Formular an uns zu melden.

Vielen Dank!

Herzliche Grüße, Knut Meinel

Milé sestry a bratři,

na sborový den v Domě Jochena Kleppera 17. června jsme odkázáni na dary koláčů, bublanin, piškotů, buchet, zákusků či slaného pečiva (nikoli dortů). Klidně se můžete ozvat, pokud chcete koláč upéct a přivézt ho s sebou 17. června. Stačí klepnout na odkaz níže.

Přepošlete prosím tento e-mail sborovým skupinám nebo jednotlivcům, kteří by se chtěli zúčastnit církevního dne. Samozřejmostí je také možnost nahlásit nám pomocí formuláře koláče shromážděné ve vašem sboru.

Díky moc!

S pozdravem, Knut Meinel